Popietė „Peliuko Mikio kūrėjas“ „Šaltinėlio“ bibliotekoje

2016 12 16

Gruodžio 15 dieną „Šaltinėlioׅ“ bibliotekoje apsilankė „Juventos“ progimnazijos moksleiviai VšĮ „Živilės studija“ lankytojai. Vaikai dalyvavo popietėje „Peliuko Mikio kūrėjas“, skirtoje animatoriaus, prodiuserio, režisieriaus ir pramogų parko „Disneilendas“ įkūrėjo Volto Disnėjaus 115-osioms gimimo metinėms.

Moksleiviai buvo supažindinti su V. Disnėjaus biografija, filmografija, „Disneilendo" įdomybėmis bei iliustruotomis “The Walt Disney Company" išleistomis knygelėmis, kurios yra „Šaltinėlio" bibliotekoje. Susipažinus su animatoriaus kūryba, pažiūrėtas seniai išleistas, bet restauruotas pilno metražo animacinis filmas „101 dalmantinas". Vaikams filmas labai patiko, nors ne vienas jį yra matę seniau. Tai įrodymas, kad nors ir prieš daugelį metų išleista, bet puikiai animuota ir režisuota klasika populiari ir šiandien.