VšĮ „Živilės studija“ vaikai kūrė kalėdines dekoracijas

2016 12 12

Gruodžio 8 dieną „Šaltinėlio" bibliotekoje apsilankė „Juventos" progimnazijos moksleiviai VšĮ „Živilės studija" lankytojai. Artėjant gražioms žiemos šventėms su vaikais nutarėme papuošti biblioteką kalėdinėmis dekoracijomis.

Gamybai pasiruošėme nevienodo ilgio juosteles iš balto ir spalvoto popieriaus, kurias sujungę skirtingomis kryptimis gavome į apvalų eglės žaisliuką panašią dekoraciją. Nors dekoracijos gamyba atrodė labai paprasta, bet buvo ko pasimokyti stengiantis „nepamesti" juostelės gijų ir jas sujungti į vieną tašką. Išmokę gaminti daugelis vaikų nutarė tokias dekoracijas pasidaryti ir namuose. Kiekvienas moksleivis paruošė po du žaisliukus, kuriuos pakabinę virš lango subtiliai papuošėme bibliotekos erdvę.