Programavimo valanda „Spindulio“ bibliotekoje

2016 12 12

Gruodžio 10 dieną Lietuvos vaikai jungėsi prie pasaulinės technologijų šventės „Hour of Code“ (programavimo valanda). Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialas taip pat dalyvavo šioje iniciatyvoje.

Bibliotekoje vyko smagi, kūrybinga programavimo valanda, kurios metu jaunieji dalyviai susipažino su programavimo pagrindais ir kūrė savo versijas puikiai žinomiems, vaikų mėgstamiems žaidimams: Minecraft, Star Wars, Vajana ir kt.

Vaikams tai buvo nauja, įtraukianti, kūrybinga veikla. Kiekvienas galėjo pasijusti programuotoju ir pamatyti, kaip kuriami visų taip mėgstami žaidimai.

Pasak jaunųjų kūrėjų, užduotys buvo labai įdomios, kartu reikalaujančios tikslumo, kūrybingumo. O dar smagiau, kad pastangos buvo įvertintos ir kiekvienas apdovanotas dalyvio ženkliuku ir diplomu.