Knygų Kalėdų popietė „Šaltinėlyje“

2016 12 09

„Šaltinėlio“ biblioteka prisijungė prie šeštus metus Lietuvoje vykstančios akcijos „Knygų Kalėdos“ ir gruodžio 8 d. Šiaulių Ringuvos specialiosios mokyklos moksleiviams organizavo popietę „Knygos, kurios keičia gyvenimą“.

„Jeigu mums liūdna ar jaučiamės vieniši ir nėra šalia mūsų artimo žmogaus, kuris priglaustų ir paguostų, tada paimkime į rankas knygą“,- kalbėjo bibliotekos darbuotoja G. Matusevičienė, kreipdamasi į renginio dalyvius ir pristatydama knygas, kurių pagrindiniai veikėjai yra gyvūnai. Šiose knygose įkvepiančios istorijos apie gyvūnų draugystę, bendravimą su žmogumi, dažniausiai pagrįstą meile, prisirišimu, rūpesčiu, globa. Knygų E. Knight „Lesė grįžta“, R.K iplingo „Mauglis“, E. Uspenskij „Dėdė Fiodoras, šuo ir katinas“, S. Tofield „Saimono katinas“ pristatymo įtaigumą stiprino rodomos kūrinių ekranizacijų ištraukos.

Popietė baigėsi psichologės Virginijos Lušienės pravestu socialiniu žaidimu - kiekvieno dalyvio sugalvoto gyvūno kolektyvišku piešiniu.