Pirmoji pažintis su „Šaltinėlio“ biblioteka

2016 12 09

Gruodžio 8 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialas pasikvietė į svečius lopšelio-darželio „Ežerėlis“ „Drugelių“ grupės vaikus su auklėtoja Aušra Ignatavičiene. Penkiamečiai ne tik susipažino su bibliotekos aplinka, pagrindinėmis naudojimosi biblioteka taisyklėmis, aplankė veikiančias parodas, bet ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kuriame šešėlių teatrą“, kurį vedė bibliotekos darbuotoja L. Laurinskytė.

Atskleidę magišką šešėlių teatro paslaptį ir pasigaminę lėles, klausydami garsinio skaitymo, vaikai vaidino lietuvių liaudies pasaką „Kiškis ir ežys“ ir Tamaros Kriukovos knygos „Stebuklų miško pasakos“ slovakų pasaką „Debesėlis“.

Darželinukai, turiningai praleidę laiką, pažadėjo dažniau lankytis bibliotekoje ir tapti jos skaitytojais.