Edukacinis renginys „Pasakiškos Kalėdos“ „Spindulio“ filiale

2016 12 08

Gruodžio 7 dienos rytmetį į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialą rinkosi vaikai (auklėtoja Palmira Vasiliauskienė) iš Šiaulių Petro Avižonio regos centro.

Bibliotekoje vyko šventinis renginys „Pasakiškos Kalėdos“, kurio metu su mažaisiais svečiais kalbėjomės apie vieną iš gražiausių, labiausiai laukiamų žiemos švenčių – Kalėdas, skaitėme knygeles, klausėmės kalėdinių dainelių. O kad Kalėdų laukti būtų smagiau, vaikus kvietėme į edukacinį užsiėmimą: kiekvienas karpė, klijavo, piešė ir pasigamino sau po žaismingą Kalėdų senelį.

Vaikai labai džiaugėsi pirmąja viešnage „Spindulio“ bibliotekoje, teigė, kad kūrybinės dirbtuvėlės buvo labai įdomios, smagios. O pagaminti Kalėdų seneliai sukurs šventinę nuotaiką ir papuoš vaikų darželio grupę.