Vaikų literatūros skyriuje apsilankė Kalėdų Senelis

2016 12 08

Gruodžio 7 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko baigiamasis Lietuvos kultūros tarybos iš dalies finansuojamo projekto „Didelis mažųjų skaitytojų pasaulis“ renginys - kalėdinės dirbtuvės „Kalėdų belaukiant“. Projekto metu dėmesys buvo skiriamas mamoms, auginančioms mažamečius vaikus. Buvo siekiama skatinti mamas neatitrūkti nuo kultūrinės, meninės ir visuomeninės veiklos.

Renginio metu bibliotekoje susirinko gausus būrys jaunų mamų ir tėvelių su mažaisiais bibliotekos lankytojais. Susitikimo šventišką nuotaiką kurti padėjo Kūrybinio ugdymo centro ,,Mikitukas‘‘ dainininkai ir jų vadovė Eglė Žalalienė. Vaikus ir tėvelius taip pat linksmino projekto metu bibliotekoje apsigyvenę nauji personažai - Lapė Pūstauodegė ir Baltasis Zuikis. Mažuosius šie veikėjai itin žavėjo ir drąsino jaustis jaukiai ir saugiai.

Tačiau pats svarbiausias dienos svečias buvo Kalėdų Senelis. Vaikai noriai bendravo su svečiu, kartu žaidė įvairius žaidimus, deklamavo eilėraščius ir kartu fotografavosi. Už tokį draugišką priėmimą Kalėdų Senelis taip pat neliko skolingas - visus susirinkusius mažuosius apdovanojo skaniomis kalėdinėmis dovanėlėmis.

Kuomet Kalėdų Senelis iškeliavo pas kitus gerus vaikus, klubo „Skaitanti mama“ narės su mažaisiais mokėsi gaminti spalvingas kalėdines dekoracijas - žaliaskares eglutes ir senius besmegenius.

Nors projektas „Didelis mažųjų skaitytojų pasaulis“ baigiasi, tačiau bibliotekos tikslas, tapti erdve, skirta jaunoms šeimoms praleisti laiką, pasidalinti patirtimi bei ugdyti vaikų socialinius įgūdžius, išlieka. Ir toliau bus siekiama, jog biblioteka vaikams taptų saviraiškos erdve: žaidimų, poilsio ir žinių tvirtove.

zoomed mamyciu klubo logotipasLTK Logotipas2