Kalėdiniai džiaugsmai „Aido“ filiale

2016 12 06

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale padvelkė Kalėdų dvasia. Į biblioteką per pusnis atbridę nykštukai šypsosi, puikuojasi linksmi Kalėdų seneliai. Dainų progimnazijos pradinių klasių mokiniai, lankantys keramikos būrelį, suruošė kalėdinių darbelių parodą „Kalėdiniai džiaugsmai“. Keramikos paslapčių vaikus moko technologijų mokytojos S.Motuzaitė-Jurienė ir G.Petronaitienė.

Tai begalinės fantazijos, kruopštaus darbo ir išradingumo pilnos šventinės puošmenos. Kurdami darbus mažieji molio meistrai siekė perduoti savo nuotaiką ir prasmingai atrasti Kalėdas savo širdyje.

Prasidėjo Adventas. Tai laukimo, rimties ir susikaupimo metas. Tai tas laikas, kai galima sustoti ir pamąstyti apie nuveiktus darbus, pastebėti šalia esančius, pasidalinti su kitais geru žodžiu, viltimi ir meile. Advento laikotarpiu norime būti geresni, norime ištiesti pagalbos ranką, pasidalinti džiaugsmu.

Kviečiame aplankyti parodą ir pajusti artėjančių Kalėdų dvasią iki gruodžio 30 d.