Susitikimas su gydytoju, visuomenininku Egidijumi Kazimieru Staigiu

2016 11 28

Lapkričio pavakarę į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyrių susitikti su gydytoju Egidijumi Kazimieru Staigiu rinkosi bibliotekos skaitytojai. Gydytojas trumpai prisistatė, apžvelgė savo veiklą. Po to pristatė savo tris knygas „Naglio kalnas“, „Nereikalingi žmonės“, „Baigtis? Tai tik naujo pradžia“.

Gydytojas Egidijus Kazimieras Staigys apie 30 metų domisi medicinos naujovėmis, mokslo problematika, yra paskelbęs keletą straipsnių, aktyvi jo visuomeninė veikla, nuo mokyklos rašo poeziją.

Autorius domisi žmogaus visumine sandara, Kinijos medicina. Susitikimo metu svarstyta – kiek sveria siela, ar mirtis yra galutinis gyvenimo rezultatas, ar galima matyti žmogaus mintis. Susitikimo pabaigoje gydytojas skaitė savo kūrybą.