Vaikų piešinių parodos pristatymas „Spindulio“ bibliotekoje

2016 11 23

Lapkričio 23 dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialą pristatyti savo piešinių, eksponuojamų parodoje „Mano mylimiausia sporto šaka“, rinkosi Šiaulių l/d „Coliukė“ ugdytiniai „Bildukai“ (auklėtoja Asta Želionienė) ir „Nykštukai“ (auklėtoja Jolanta Jacėnienė).

Renginys pradėtas nuo sporto – visi draugiškai padarėme „Piratų mankštą“. Vaikai sudalyvavo ir viktorinoje „Kokia tai sporto šaka?“, kur pasirodė esantys puikūs sporto šakų žinovai.

Pamankštinus kūną ir protą, pereita prie svarbiausios renginio dalies – vaikų piešinių pristatymo. Kiekvienas „dailininkas“ parodė savo piešinius, išsamiai papasakojo, kas juose vaizduojama, kodėl pasirinkta būtent ta sporto šaka. Paaiškėjo, kad vaikams ypač patinka plaukimas, tenisas, lanko sukimas, futbolas, riedučių ir riedlenčių sportas bei daugelis kitų sporto šakų. Visiems mažiesiems dailininkams buvo įteiktos padėkos.

Pristatę piešinius mažieji renginio dalyviai toliau sportavo: pasiskirstę komandomis rungtyniavo, kas greičiau perneš knygą ant galvos pirmyn ir atgal, kas numuš daugiau knygų žaisdami knygų boulingą... Vieniems sekėsi geriau, kitiems prasčiau, bet, kaip ir pridera, laimėjo draugystė!

Vaikai džiaugėsi smagiai praleistu rytmečiu – pasportavę ir pažaidę į darželį iškeliavo su gera nuotaika ir plačiomis šypsenomis.