Kūrybinės komiksų dirbtuvės „Šiaulių knygų mugėje 2016“

2016 11 21

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka lapkričio 19 d. dalyvavo „Šiaulių knygų mugėje 2016“ ir, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos kvietimu, Išmaniojoje erdvėje organizavo kūrybines dirbtuves „Sukurk savo komiksą“.

Kiekvienas, tiek didelis, tiek mažas lankytojas, aplankęs Išmaniąja erdvę, galėjo susikurti komiksą apie save. Kūrybinių dirbtuvių metu buvo galima ne tik sau suteikti neregėtas supergalias, bet ir patobulinti savo įvaizdį. Šia galimybe noriai pasinaudojo vaikai, kurie nusprendė, jog norėtų save pagražinti zuikio ausimis, ūsais ar skybėlaite.

Džiugu, jog komiksų dirbtuvės sulaukė ir itin didelio šeimų dėmesio. Tėveliai su vaikučiais noriai kūrė situacijas, komiksų scenarijus, fotografavosi. Visi atspausdintus komiksus linksmai tobulino ir džiaugėsi gautais rezultatais. Daugelis tikino ne tik radę naują atsipalaidavimo būdą, bet ketinantys apsilankyti ir pačiame Komiksų centre, kuris įsikūręs Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10).

Komiksų centras įkurtas įgyvendinant projektą „Komiksų erdvė bibliotekoje“, kuris yra dalinai finansuojamas Lietuvos Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos įgyvendinamo projekto „Bibliotekos pažangai 2“ ir LR Kultūros ministerijos lėšomis.

komiksams