Vaikų literatūros skyriuje netradicinė pamoka „Literatūros labirintais“

2016 11 18

Šiaulių miesto „Saulėtekio“ gimnazijoje lapkričio 14-18 dienomis vyko lietuvių kalbos savaitė, kurios metu gimtajai kalbai skirtas ypatingas dėmesys: vyko netradicinės pamokos, organizuoti konkursai, išvykos, akcijos. Dviem gimnazijos klasėms netradicinė lietuvių kalbos pamoka „Literatūros labirintais“ vyko Vaikų literatūros skyriuje.

Pamokos metu bibliotekos darbuotoja pristatė lietuvių ir verstinę grožinę literatūrą paaugliams ir jaunimui, supažindino su literatūros žanrais ir naujausiomis temomis, patarė, kaip nepasiklysti gausioje knygų pasiūloje.

Moksleiviai buvo supažindinti su leidinių užsakymo ir rezervavimo internetu paslauga, pasiimtų leidinių pratęsimu, pakviesti dažniau lankytis bibliotekose ir skaityti netik privalomas knygas, bet ir savišvietai, savo malonumui.