Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi spalvos“ Bibliografijos-informacijos skyriuje

2016 11 18

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyrius prisijungė prie Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos inicijuotos suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi spalvos“.

Kaip rašo rengėjai, „suaugusiųjų mokymasis turi daug spalvų: kartais jis būna „geltonas“, rodantis brandą ir teikiantis šviesą. Būna jis „mėlynas“, spinduliuojantis išmintį, kilnumą, elegantiškumą, draugiškumą. „Žalias“ mokymasis irgi būna, kai jis kupinas atsinaujinimo, dovanojantis viltį ir džiaugsmą, grožį ir laimę. O būna mokymasis ir rimtas, „juodas“ darbas...“.

Bibliografijos-informacijos skyriuje suaugusiųjų mokymosi savaitės metu vyko kompiuterinio – informacinio raštingumo užsiėmimai. Užsiėmimų metu besimokantieji susipažino su kompiuterinėmis technologijomis ir kompiuteriuose esančiomis programomis, mokėsi virtualaus bendravimo, internetinės paieškos subtilybių, susipažino su bibliotekos el. svetaine ir duomenų bazėmis.

Bibliografijos-informacijos skyrius reguliariai vykdo ne tik kompiuterinio raštingumo mokymus suaugusiems - kas antrą antradienį čia vyksta edukaciniai užsiėmimai Senjorų rankdarbių būrelio narėms.