„Saulės“ filiale susitikimas su Zita Gaižauskaite ir žavingu Varliuku

2016 11 17

Lapkričio 16 d. „Saulės“ bibliotekoje mažiesiems skaitytojams buvo tikra šventė. Atvyko vaikų poetė Zita Gaižauskaitė, kurios knygeles vaikai itin noriai skaito. Poetė ne tik pristatė savo kūrybą, bet ir bendravo su vaikais, mokė juos būti geresniais, mylėti tėvelius ir mokytojus, ragino daugiau bendrauti, žaisti kartu.

Ji atsivežė kartu savo herojų Varliuką, kuris iš kaimo, iš savo gimtosios kūdros, panoro pabėgti į miestą. Poetė suvaidino ištisą spektaklį, pasitelkdama vaikus pabūti įvairiais žvėreliais. Mat varliukas, palikęs savo gimtuosius namučius, patyrė didelį siaubą mieste, pateko į gandro rankas ir vos nebuvo suvalgytas. Išsigandęs Varliukas parkūrė namo, į savo gimtąją kūdrą ir pamatė, kad namie geriausia, o visi žvėreliai džiaugsmingai jį pasitiko šaukdami: „Varliukas pargrįžo!".

Jaunieji knygelių mylėtojai iš Gytarių ir „Sandoros“ progimnazijos sužinojo, kad tiems, kurie palieka savo namučius, dažnai taip nutinka.

Po spektakliuko vaikai galėjo įsigyti autorės knygelių ir dar pabendrauti su ja individualiai.

Poetė Zita Gaižauskaitė labai myli vaikus ir kiekvienas susitikimas su vaikais jai suteikia daug naujų jėgų kūrybai. Tai jos pašaukimas, jos gyvenimo prasmė.