Vaikų literatūros skyriuje Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginys „Auštant“

2016 11 14

Jau kelinti metai Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius, atsiliepdamas į Šiaurės šalių bibliotekų kvietimą, organizuoja rytinius Šiaurės šalių literatūros skaitymus. Šia proga lapkričio 14 d. rytą bibliotekoje apsilankė lopšelio-darželio „Gintarėlis“ „Kodėlčiukų“ grupės ugdytiniai kartu su savo auklėtoja Edita Silvanavičiene bei tėveliais.

Patogiai įsitaisę ant minkšto Žaislotekos kilimo, jaukiai šildant uždegtoms žvakelėms, mažieji bibliotekos lankytojai atidžiai klausėsi pasakojimo apie norvegų rašytoją Stian Hole, kuris yra sukūręs daug išskirtinių, įdomiai iliustruotų, knygelių vaikams. Sužinoję, kad pagrindinis šių knygelių personažas yra berniukas Garmanas, pasiklausę pasakojimo „Garmano vasara“, vaikai panoro patys pabūti knygelės iliustratoriais. Mažyliams labai šauniai sekėsi piešti Garmaną, dekoruoti drugelius, aišku, padedant suaugusiems.

Rytmetis „Auštant“ pralėkė kaip viena akimirka, nes buvo įdomus visiems.

Informaciją parengė G. Sutkutė-Sorakienė