Šiaurės šalių savaitės atidarymas „Saulės“ filiale

2016 11 14

Lapkričio 14 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale vyko Šiaurės šalių savaitės atidarymas. Biblioteka savaitę pradėjo tradiciniais skaitymais. Bibliotekoje dalyvavo Gytarių progimnazijos 3c klasės moksleiviai. Šiais metais buvo skaitomas Norvegų rašytojo Stian Hole (Stiano Hūlės) kūrinys vaikams „Garmano vasara“.

Tai istorija apie 6 metų berniuką, kuris ruošiasi eiti į pirmą klasę, bet niekaip nesulaukia kada jam iškris priekiniai dantys. Vaikas labai jaudinasi, kad jam net nekliba, o kitiems jo draugams jau seniai iškritę. Tai įdomus pasakojimas apie bendravimą su artimaisiais, atvykusiomis tetomis bei pasibaigiančia vasara. Į skaitymus susirinkusiems vaikams tekstas pasirodė itin artimas. Mažieji bibliotekos lankytojai puikiai prisiminė kaip jiems krito pirmieji dantukai ir kokios problemos kamavo ruošiantis eiti į pirmą klasę. Savo prisiminimais ir pamąstymais noriai dalijosi su klasės draugais.