„Saulės“ filiale pristatytas žaidimas „Pažink Šiaulius“

2016 11 10

Lapkričio 10 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale vyko interaktyvaus žaidimo viktorinos-labirinto „Pažink Šiaulius“ pristatymas. Renginyje dalyvavo Šiaulių „Salduvės“ progimnazijos ketvirtokai, lydimi mokytojos Rasos Nosienės.

Vaikai susipažino su sukurtu virtualiu Šiaulių miesto žemėlapiu, išbando jo teikiamas galimybes, virtualiai pasivaikščiojo po įvairias miesto erdves. Taip pat, padedami mokytos ir bibliotekininkių, išmėgino sukurtą žaidimą „Pažink Šiaulius“, kuris itin paskatino susidomėjimą su miesto istorija.

Žaidimas „Pažink Šiaulius“ sukurtas vykdant Lietuvos kultūros tarybos iš dalies finansuojamą projektą „Interaktyvus Šiaulių žemėlapis: pažink Šiaulius per virtualią viktoriną-labirintą“, skirtą Šiaulių miesto 780 metų jubiliejui paminėti.

LTK Logotipas2