„Aido“ filiale paroda, skirta Vietos bendruomenių metams

2016 11 08

2016 metai paskelbti Vietos bendruomenių metais. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale šia proga eksponuojama Dainų progimnazijos moksleivių paroda „Medžiai“.

„Aido“ filialas ilgus metus bendradarbiauja su Dainų progimnazijos bendruomene. Galima drąsiai teigti, kad biblioteka neklestėtų be bendruomenės, o bendruomenė nebūtų stipri be bibliotekos. Labai džiugu, kad įstaigos draugauja, bendradarbiauja ir kartu atlieka švietimo misiją. Dainų progimnazijos pradinių klasių mokytojos visada noriai įsijungia į bibliotekos veiklą, kai yra organizuojami renginiai, vykdomi įvairūs projektai. Baigiantis Vietos bendruomenių metams, Dainų progimnazija „Aido“ filiale suruošė pradinių klasių mokinių piešinių parodą „Medis“. Ji skirta mokyklos gimtadieniui paminėti. Vaikai piešė medį - šių mokslo metų progimnazijos simbolį - ir gimtadienio proga padovanojo mokyklai visą mišką. Medis – tai gyvybė, pažinimas ir spalvos. Piešiniai ryškūs ir spalvingi, gražūs ir originalūs.

Visą lapkritį kviečiame apžiūrėti parodą „Aido“ filiale (Aido g. 27).