Rėkyvos bibliotekoje sportuoti naudinga ir madinga

2016 09 18

Rugsėjo 19 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7) svečiavosi Šiaulių Rėkyvos progimnazijos ketvirtokai, lydimi mokytojos V. Tunikaitytės, ir dalyvavo edukacinėje komiksų popietėje „Sportuoti naudinga ir madinga“.

Mokiniai, susiskirstę grupėmis kūrė istorijas, naudodamiesi sporto inventoriumi vaidino situacijas, fotografavo ir taip sukūrė sveiko gyvenimo ir fizinį aktyvumą skatinančius komiksus.
Veikla organizuota įgyvendinant Šiaulių miesto savivaldybės finansuotą projektą „Judėkime, pažinkime, bendraukime“.
Kviečiame visus mažus ir didelius Rėkyvos mikrorajono gyventojus atvykti į Rėkyvos biblioteką. Čia galima pasiskolinti ne tik knygų, bet ir naudotis sporto priemonėmis nemokamai. Būkite aktyvūs -  tiek maži, tiek dideli!

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija