Lieporių bibliotekoje pristatytas žaidimas „Pažink Šiaulius“

2016 11 04

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialae skaityotjams pristatytas interaktyvus žaidimas „Pažink Šiaulius“. Interaktyviu žaidimu labiausiai susidomėjo vidutinio mokyklinio amžiaus lankytojai – jiems šis „riešutėlis“ buvo nesunkiai įkandamas.

Penktokai Erlandas Šimkus, Edvinas Rumbauskas ir Eva Kostiajevaitė lengvai susiorientavo virtualiame mieste ir greitai atsakinėjo į viktorinos klausimus. Prisiminę istorijos pamokas, panaudodami savo žinias apie Šiaulius, vaikai lenktyniaudami atsakinėjo į klausimus. Septintokams Airidui Šimkui ir Martynui Mikalavičiui labiausiai patiko ieškoti atsakymų vis kitose miesto vietose – glostyti Geležinei lapei uodegą, kopti ant Vandens bokšto stogo ar įtemptai tikrinti kiekvieną Frenkelio rūmų kiemo šviestuvą.

Daugiausia balų surinko šeštokas Matas Dovydaitis. O štai ketvirtokui Aleksui Ivaškevičiui šis žaidimas pasirodė sunkokas – pabaigti užduotį jam pavyko tik su bibliotekininkės pagalba. Pirmieji viktorinos dalyviai su pasididžiavimu skelbė savo rezultatus draugams, rekomendavo ir kitiems išbandyti savo jėgas. Žaidimo procesą pagyvino draugiška konkurencija – visi siekė geriausio rezultato ir svajojo apie prizą. Azarto pagautas sudalyvavo ir 22-25 metų dirbantis jaunimas: Edita Labanovaitė pasiekė neblogą rezultatą, tačiau nusiminė, kad žaisti galima tik vieną kartą – norėtųsi pakartot; sutuoktiniai Paula ir Ramūnas Lipnickai su žaidimo taisyklėmis susipažino bibliotekoje, o žaisti pageidavo ramioje namų aplinkoje.

Žaidimas „Pažink Šiaulius“ puiki edukacinė ir laisvalaikio praleidimo forma ir mažam, ir suaugusiam skaitytojui.

LTK Logotipas2