Darželinukai apie obuolius kalbėjosi Lieporių bibliotekoje

2016 10 27

Susipažinti su biblioteka, parodomis, pasklaidyti naujausias knygutes ir pakalbėti apie obuolius į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialą rinkosi lopšelio-darželio „Pasaka“ „Bitučių„ grupės ugdytiniai kartu su auklėtoja Gražina.

Apžiūrėję parodą „Lėlės- literatūriniai personažai“, išklausę pasakojimo, kokių sugebėjimų turi turėti menininkas, norėdamas pagaminti lėlę, sužinoję iš kokių medžiagų jos pagamintos, vaikai nuskubėjo pavartyti naujausių knygelių.

Kadangi „Bitučių“ grupėje ši savaitė skirta obuoliui — likusioji susitikimo dalis „sukosi“ būtent apie šį vaisių.

Penkiamečiams buvo perskaityta pasaka „Ežys ir voverėlė“, deklamuoti eilėraštukai apie obuolius.

Buvo prisiminta obuoliukų nauda ir ką iš jų galima pagaminti. Susitikimo pabaigoje vaikučiai spalvino įvairiausiais raštais obuoliukus-trafaretus. Darželinukai savo darbeliais papuošė biblioteką. Susitikimas visiems labai patiko - pažadėjo netrukus vėl apsilankyti.

Paruošė Gražina Gontienė