Bibliotekoje pristatytos prenumeruojamos duomenų bazės

2016 10 27

Vykdant Lietuvos kultūros tarybos iš dalies finansuojamą projektą „Medijų ir informacinio raštingumo mokymai Šiaulių miesto bendruomenėms“ Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje Šiaurės Lietuvos kolegijos studentams buvo pristatytos bibliotekos prenumeruojamos duomenų bazės.

Šiuo metu biblioteka prenumeruoja užsienio duomenų bazes – EBSCO Publishing (duomenų bazių paketas anglų k.) bei Naxos Music Library (anglų k.) – ir Lietuvos duomenų bazes – INFOLEX.Praktika su integruota teisės aktų paieška bei „Verslo žinių" archyvą. Taip pat studentai buvo supažindinti ir su laisvai prieinamomis duomenų bazėmis – Bibliotekos lokalia kompiuterine straipsnių baze bei Nacionalinės Bibliografijos Duomenų Banku (NBDB). Duomenų bazes studentams pristatė Bibliografijos-informacijos skyriaus vyresn. bibliotekininkė Eglė Tarasevičienė. Kalbant apie užsienio duomenų bazes buvo akcentuota, kad yra galimybė bibliotekoje gauti nuotolinę prieigą prie duomenų bazių. Duomenų bazės tikrai pravers studentams ieškant informacijos įvairiomis temomis.

Biblioteka kviečia naudotis duomenų bazėmis tiek studentus, tiek vyresnių klasių moksleivius. Konsultacijos suteikiamos ir individualiai, ir grupėms.

http://www.regionunaujienos.lt/bibliotekoje-pristatytos-prenumeruojamos-duomenu-bazes/

LTK Logotipas2

 

GALERIJA