Netradicinė pasaulio pažinimo pamoka „Šaltinėlio“ bibliotekoje

2016 10 25

Spalio 24 d. į netradicinę pasaulio pažinimo pamoką–viktoriną „Šiauliai - 780“ „Šaltinėlio“ bibliotekoje rinkosi Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 2b klasės mokiniai. Pradinukus į šią pamoką atlydėjo mokytoja Aurelija Dirginčienė.

Lietuvos Seimui 2016-uosius paskelbus Saulės mūšio metais, šiemet minimas šio įvykio 780-metis. Saulės mūšio diena yra ir Šiaulių miesto gimtadienis. Jubiliejiniai metai įpareigoja išskirtinį dėmesį kreipti Šiaulių krašto pažinimui. 780-ajam miesto jubiliejui skirtoje viktorinoje antrokai galėjo pasitikrinti savo sukauptas žinias apie Šiaulių istoriją, garsiausius miesto kultūros ir pramonės objektus, architektūros paminklus, vandens telkinius, lankytinas vietas.

Mokiniai puikiai pasirodė viktorinoje. Jie netradicinėje pamokoje pagilino žinias apie gimtąjį miestą, parodė savo sumanumą ir sugebėjimus, o po renginio apžiūrėjo bibliotekoje eksponuojamą „Juventos“ progimnazijos antrokų kūrybinių darbų parodą „Matematika aplink mus“ bei pristatė savo kurtus darbus.