„Varsos“ bibliotekoje eksponuojama Aldonos Lamauskienės darbų paroda

2016 10 21

Aldona Lamauskienė - Tautodailės sąjungos narė, dalyvaujanti tiek respublikinėse, tiek užsienio parodose (surengta jų apie 40). Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Varsos“ (Vilniaus g. 38D) filiale šiuo metu galima aplankyti A. Lamanauskienės darbų parodą.

2011 m. dalyvauta Švedijos 90-ojoje Valby muziejaus mugėje. 2013 m. - 4 rankšluosčiai eksponuoti Talino tarptautinėje parodoje. 2014 m. respublikinėje konkursinėje Metų nominacijoje Aldona Lamauskienė apdovanota Auksinio Vainiko (aukščiausias tautodailės įvertinimas) diplomu.

Vilniaus Dailės galerijoje taip pat buvo galima išvysti keletą tautodailininkės darbų, o 2015 m. Liaudies meno parodoje „Pasaulis namuose“ eksponuotos trys poros pirštinių bei dveji rankšluosčiai, vieną iš kurių nupirko Lietuvos Dailės muziejus.

2015 m. Aldonos Lamauskienės pirštinėms, riešinėms bei kepurėlių puošybos detalėms suteiktas Tautinio paveldo produkto Sertifikatas.

Parodą bibliotekoje dar galima pamatyti iki spalio 28 d.