Interaktyvaus žaidimo „Pažink Šiaulius“ pristatymas „Aido“ filiale

2016 10 20

Šaltą ir vėjuotą spalio 19 d. į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filialą rinkosi aktyviausi interneto skaityklos lankytojai. Ši valanda buvo skirta ne žaisti įprastinius kompiuterinius žaidimus, o susipažinti su nauju žaidimu „Pažink Šiaulius“ ir virtualiai pakeliauti po miestą.

Vaikams pristatytas interaktyvus miesto žemėlapis ,kuris kviečia visus į nuotykių pilną virtualią kelionę po žymias ir lankytinas Šiaulių vietas. Šiuo žaidimu siekiama supažindinti vaikus su miesto istorija, architektūra bei kultūros paveldu. Pristatymo metu bibliotekos lankytojai pasitikrino savo žinias apie gimtąjį miestą. Manoma, kad tai jiems gali praversti besimokant ir plečiant savo akiratį. Šį žaidimą vaikai galės žaisti tiek bibliotekoje, tiek savo namuose.

LTK Logotipas2