Netradicinė lietuvių literatūros pamoka Vaikų literatūros skyriuje

2016 10 15

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko netradicinė lietuvių literatūros pamoka, į kurią susirinko „Saulėtekio“ gimnazijos antrokai su lietuvių kalbos mokytoja Loreta Andriuškevičiene ir klasės auklėtoja Reda Petrilioniene. 

L. Andriuškevičienė pristatė gimnazijoje vykdomą projektą „Skaitau - esu!”. Šis projektas skirtas populiarinti skaitymą, ugdyti kūrybiškumą, bendradarbiauti su Šiaulių miesto ugdymo įstaigomis ir bibliotekomis. Projekto veiklos susideda iš skaitymo šeimose, Šiauliuose ir gimnazijoje. Moksleiviai lankosi darželiuose, progimnazijose, bibliotekose, susitinka su rašytojai ir aktoriais. Tad šį kartą gimnazistai apsilankė ir mūsų bibliotekoje. Pamokos metu skyriaus vedėja Rima Matulevičiūtė supažindino su daugiausiai skaitomomis knygomis, kurios labiausiai patinka paaugliams. Visi turėjo galimybę ne tik pasiklausyti įdomių ištraukų, bet ir pavartyti sudominusias knygas. II a klasės mokinė Toma Andrijauskaitė susirinkusiesiems pristatė savo skaitytų knygų istoriją ir kai kurias rekomendavo perskaityti savo bendraamžiams. 

Gimnazistams patiko šilta ir draugiška aplinka bibliotekoje, nuoširdus bendravimas. Susitikimo metu visi pritarė nuomonei - jei skaitome, vadinasi esame.

GALERIJA