„Spindulio“ filiale vaikams pristatyta knygų paroda apie gyvūnus

2016 10 17

Spalio 4 d. minima Pasaulinė gyvūnų diena. Šiai šventei paminėti Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filiale veikia knygų paroda vaikams „Gyvūnai – mūsų draugai“. 

Spalio 13 dieną į biblioteką rinkosi Šiaulių l/d „Coliukė“ ugdytiniai „Čiauškučiai“ (auklėtoja Sigita Petrulienė), kurių laukė daug įdomių knygelių apie gyvūnus. Vaikams buvo paskaityta knygelė apie mažuosius draugus – gyvūnus, kiekvienas pasakojo, kokius augintinius turi namie, kokie jų vardai. Mažieji svečiai išgirdo daug įdomių faktų apie gyvūnus, taip pat sudalyvavo viktorinoje ir pasirodė esantys puikūs gyvūnijos žinovai. Smagios nuotaikos vaikams suteikė parodytos linksmos gyvūnų išdaigos, pristatymo pabaigoje pasiklausytos nuotaikingos dainelės apie kačiukus. 

Vaikus nustebino, kiek daug bibliotekoje yra gražių, spalvingų knygelių apie gyvūnus – kiekvienas norėjo visas paliesti, pavartyti, pasigrožėti spalvingomis iliustracijomis. Mažieji tikino, kad labai mėgsta vartyti knygutes, klausytis skaitomų istorijų – ypač mėgstamos knygelės apie gyvūnus. Džiugu, kad mažieji draugai-gyvūnėliai vaikų yra labai mylimi, globojami ir prižiūrimi.

GALERIJA