„Šaltinėlio“ bibliotekoje kurti įvairiaspalviai vėžliai

2016 10 14

Spalio 13 d. VšĮ „Živilės studija" prailgintos dienos grupės lankytojai dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale vykusiame edukaciniame užsiėmime „Mano spalvotas gyvūnas“, skirtame vienam iš seniausių roplių būrio atstovų - vėžliui.

Pristatytos bibliotekoje esančios informacinės-pažintinės ir grožinės knygos, kuriose gausybė stebinančių faktų, nuotykių, istorijų, legendų apie ilgaamžiškumo ir išminties simbolį – vėžlį, einantį savo gyvenimo keliu ir visai nesirūpinantį laiko tėkme.

Užsiėmime dalyvaujantys pradinukai galėjo išmėginti spalvinimo plastilinu techniką - smulkiais gabaliukais padengti figūros plotą, jį išlyginti ar maišyti kelias spalvas.

Plonu sluoksniu padengti figūrą - sunkus, daug jėgos reikalaujantis ir pirštukus lavinantis darbas. Jį užbaigę mokiniai noriai ėmėsi dekoravimo: virvelėmis, rutuliukais, spalvų maišymu ir įspaudimais puošė vėžlio figūras.

Visi džiaugėsi padarytais darbais, kurie bus eksponuojami bibliotekoje.