Katiniškas susitikimas Šiaulių logopedinėje mokykloje

2016 10 12

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotkos Lieporių filialo darbuotoja buvo pakviesta į ypatingą susitikimą su „Viščiukų“ ir „Žuvyčių“ grupės ugdytiniais iš Šiaulių logopedinės mokyklos ir ikimokyklinukų skyriaus. Vaikučiai susitikimo laukė norėdami išgirsti įdomių pasakojimų apie kates.

Susitikimas prasidėjo kiek neįprastai - susėdę ant žemės vaikai su bibliotekininke vaidino ką tik pabudusias ir išleidusias nagučius kates. Prisiminė, kokius garsus leidžai linksma, nusiminusi ar pikta katytė. Vaikai taip pat prisiminė, koks katytės kailiukas, kokių spalvų gali būti. Darželinukams buvo perskaitytas eilėraštis „Musė“ iš S. Kargaudo knygelės „Rainio išdaigos“.

Susitikimo pabaigoje mažieji kačių mylėtojai vartė knygeles apie kates, atneštas iš Lieporių bibliotekos. Vaikai su bibliotekininke atsisveikino linksma dainele ir šokiu apie kates.

Paruošė Gražina Gontienė