Vaikų literatūros skyriuje edukacinis rytmetis „Pasaka kitaip“

2016 10 12

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko Gegužių progimnazijos pradinio Dailės skyriaus antrokų parodos „Žydėjimas“ atidarymas. Mažieji dailininkai bibliotekoje eksponuoja net 40 kūrybinių darbų. Mokiniams šią dailės darbų parodą padėjo suruošti dailės mokytojos Regina Rudienė ir Aušra Didžgalvienė. Tokios parodos atidarymas didelis įvykis ne tik patiems piešinių autoriams, bet ir džiaugsmas visiems bibliotekos lankytojams.

Parodos atidarymą paįvairino bibliotekon atsliūkinusi Lapė Snapė (vyresn. bibliotekininkė G. Sutkutė-Sorakienė), kuri pasidžiaugė eksponuojamų dailės darbelių meniškumu. Vaikams buvo įdomu susipažinti su Lapės Snapės draugais, apie kuriuos mokinukai sužinojo iš renginyje perskaitytų knygelių.

Po susitikimo su literatūriniais personažais vaikai savo kūrybinius sumanymus įgyvendino edukaciniame užsiėmime „Pasaka kitaip“, kurį vedė dailės mokytojos. Rytmetyje moksleiviai iš popieriaus, origami technika, lankstė laputaites, kurias dekoravo fantastiškais raštais. Kiek daug nuostabių lapių ir lapiūkščių atsirado bibliotekoje, o dar daugiau šaunių istorijų buvo papasakota.

Vaikų literatūros skyrius (Gvazdikų takas 8) kviečia visus pamatyti parodą „Žydėjimas“, kuri bus bibliotekoje iki lapkričio 1 d.

Informaciją parengė Gintana Sutkutė -Sorakienė