Bibliografijos-informacijos skyriuje pristatytas sukurtas interaktyvus žaidimas „Pažink Šiaulius“

2016 10 11

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje kompiuterinio raštingumo mokymų metu buvo pristatytas projekto „Interaktyvus Šiaulių žemėlapis: pažink Šiaulius per virtualią viktoriną-labirintą“ metu sukurtas interaktyvus žaidimas, skirtas Šiaulių miesto 780 metų jubiliejui paminėti.

Kompiuterinio raštingumo mokymuose dalyvę bibliotekos lankytojai, bendruomenės nariai, Šiaulių gyventojai išmėgino žaidimo-labirinto teikiamas galimybes, atsakinėjo į pateikiamus viktorinos klausimus.

Projektas „Interaktyvus Šiaulių žemėlapis: pažink Šiaulius per virtualią viktoriną-labirintą“ dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos.

LTK Logotipas2