„Varsos“ bibliotekoje - „Skaitytojų pusryčiai“.

2016 10 06

Kava, kūrybiniai ,,raštai“ ir patikusio teksto ištraukos - tai pagrindiniai Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Varsos“ filiale vykusio susitikimo „Skaitytojų pusryčiai“ akcentai.

Kaip žinia, ne vien duona žmogus gyvas. Skaitymo įvairovė ir jo pasirinkimas apsprendžia žinių bei pateikiamo kūrinio emocinę svarbą. Dažnai ilgimės dvasingų, tikrų dalykų. Kiekviena skaitymo akimirka lyg atgaiva surandėjusiai mūsų sielai...

Kai kurie renginio dalyviai pristatė savo kūrybą (J. Alminienė, A. Lamauskienė), o iš kraštotyrininkės I. Rudzinskienės sužinojome apie Rasos progimnazijos direktorę, turinčią tikrų tikriausių Povilo Višinskio genealoginio medžio ,,šaknų“.

Ne vien Bibliotekų metais kalbamės apie literatūros naujienas, dalijamės įspūdžiais ir rekomendacijomis skaitymui. Susitikime užsiminta apie saugomas knygas Viduramžių bibliotekose, apie pasaulines knygas - milžines bei didžiausias bibliotekas Europoje.

Be to,  pateikiama  didžiųjų  pasaulio bibliotekų  fotografijų  peržiūra - spauskite čia.