„Kvaištelėjusio Skrybėliaus diena“ Vaikų literatūros skyriuje

2016 10 06

Spalio 5 d. rytmetį Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje, tęsiantis mamyčių klubo „Skaitanti mama“ projektui „Didelis mažųjų skaitytojų pasaulis“, susirinko ne tik mamytės su savo mažaisiais, bet ir lopšelio darželio „Gintarėlis“ „Boružėlės“ grupės auklėtiniai, lydimi auklėtojos ir mamyčių. Šį kartą visi buvo pakviesti į muzikinį- literatūrinį rytmetį „Kvaištelėjusio Skrybėliaus diena“, kurį vedė aktorė Nomeda Bėčiūtė.

Renginio pradžioje skyriaus vedėja R. Matulevičiūtė papasakojo apie Lewisa Carrolli - vienos nuostabiausių knygų vaikams „Alisa Stebuklų šalyje“ autorių, kurio knyga jau pusantro amžiaus jaudina ir žavi kone visą žmoniją. Taip pat buvo parodytos bibliotekoje esamos minėto kūrinio knygelės, kuriuose neįtikėtini nuotykiai, keistos ir juokingos būtybės.

Aktorė Nomeda Bėčiūtė susirinkusiuosius stebino ir žavėjo savo energija ir gera nuotaika. Pasakojimas apie mažos mergaitės Alisos nuotykius virto tikru muzikiniu spektakliuku. Mažieji stebėjo dainuojančią aktorę ir patys bandė atkartoti jos rodomus judesius. Bibliotekos svečiai klausėsi dainelių apie nuobodžiaujančia sode Alisą, apie Alisos kelyje sutiktą Češyro Katiną, Miegapelę ir žinoma apie kvaištelėjusį Skrybėlių.

Smagus ir truputėlį „kvaištelėjęs“ rytmetis nukėlė mus į stebuklų šalį ir suteikė visiems daug gerų emocijų.

zoomed mamyciu klubo logotipasLTK Logotipas2