Pasaulinė gyvūnų diena „Šaltinėlio“ filiale

2016 10 05

Spalio-3ąją Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale paminėta Pasaulinė gyvūnų diena. Į susitikimą su ,,Juventos“ progimnazijos 3c klasės mokiniais (mokytoja Aida Zorienė) atvyko gyvūnų globos namų „Šiaulių letenėlė“ darbuotojos su keturiais globotiniais – Dubliu, Noriu, Kukurūzu Nr.1 ir Kukurūzu Nr.2, šunų kirpyklos „Tagiras" savininkai Milda ir Marius bei bibliotekos savanoris Liudas su augintine Berta.

„Šiaulių letenėlė“ vadovė Ingrida Butkutė pasidalino kasdienybės rūpesčiais ir džiaugsmais, pasakojo kaip kuriasi nauji gyvūnų globos namai Šiaulių rajone, Sneigių kaime, kaip į juos patenka gyvūnai. Šunų kirpyklos „Tagiras“ darbuotojai pristatė paslaugas, kurias teikia gyvūnams ir pakvietė renginio dalyvius apsilankyti su savo augintiniais. Ypatingo dėmesio sulaukė Sibiro haskė Berta.

Trečiokai aktyviai dalyvavo popietėje: pasakojo apie atsineštose fotografijose užfiksuotus savo augintinius, domėjosi jų priežiūra, grožėjosi renginyje dalyvaujančiais keturkojais. Įsitikinę, kad žmogus reikalingas gyvūnams, kad juos prižiūrėtų, globotų, o gyvūnai – begalinis džiaugsmo, gėrio ir grožio šaltinis žmonėms, trečiokai kartu su mokytoja nutarė šiemet per „Gerumo savaitę“ pradžiuginti „Šiaulių letenėlės“ gyventojus.