Europos kalbų diena Bibliografijos-informacijos skyriuje

2016 10 05

Rugsėjo 28 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje buvo netradiciškai paminėta Europos kalbų diena. Dainų progimnazijos anglų kalbos mokytoja Vilma Matuzevičienė suorganizavo aštuntų klasių konkursą „Brain Battle Challenge“, skirtą šiai dienai. Dalyvauti šiame konkurse buvo pakviestos ir kitos progimnazijos.

Savo jėgas išbandė „Jovaro“ progimnazijos, Vinco Kudirkos progimnazijos ir Dainų progimnazijos moksleiviai. Dalyviai buvo suskirstyti į tris komandas ir turėjo atlikti įvairias užduotis, susijusias su Europos kalbomis. Moksleiviams teko ir į klausimus atsakinėti, ir himnus spėlioti, ir netgi graikų šokį „Sirtakį“ sušokti.

Komisija, suskaičiavusi balus, pranešė, kad geriausiai pasirodė ir I-ąją vietą iškovojo Vinco Kudirkos progimnazijos komanda (mokytojos Jūratė Laucevičienė ir Jūratė Vaišienė), II-oji vieta atiteko Dainų progimnazijos moksleiviams (mokytoja Jūratė Valionienė), III-ąja vieta tenkinosi „Jovaro“ progimnazijos moksleiviai (mokytojos Indra Malinauskienė, Erika Remeikienė, Jurgita Laurelienė, Vaida Ramanauskaitė). Šis konkursas suteikė moksleiviams daug gerų emocijų ir noro toliau tobulėti, bendrauti ir susitikti bibliotekoje.