Rėkyvos bibliotekoje susipažinta su interaktyviu žaidimu „Pažink Šiaulius“

2016 10 04

Spalio 3-ąją Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7) vyko „Interaktyvus Šiaulių žemėlapis: pažink Šiaulius per virtualią viktoriną-labirintą“ žaidimo pristatymas. Su šiuo žaidimu susipažinti ir savo žinias patikrinti atvyko Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 5B klasės mokiniai su klasės auklėtoja Neringa Vaidiliene.

Susirinkę vaikai noriai sprendė žaidimo klausimus, domėjosi Šiaulių miesto istorija ir mėgino įtvirtinti jau turimas savo žinias. Tiesa, ne visi viktorinos klausimai buvo lengvai išsprendžiami, tačiau tai tik paskatino jaunuosius bibliotekos lankytojus labiau domėtis gimtuoju miestu.

Interaktyvus žaidimas yra pasiekiamas Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos interneto svetainėje www.smsvb.lt arba tiesiogiai per nuorodą http://smsvb.lt/virtuali-viktorina-labirintas/

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija