Vaikų literatūros skyriuje paminėta Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

2016 10 03

Jungtinių Tautų organizacija spalio 1-ąją skelbia Tarptautine pagyvenusių žmonių diena. Senjorai – tai mūsų visų mamos, tėčiai, seneliai ir proseneliai, artimieji, draugai. Jų sukaupta patirtis neišsemiama. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekoje Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos šia proga rugsėjo 30 d. senjorus pakvietė į renginį „Gamtos dovanos sveikatai“. Susitikime su senjorais dalyvavo Inga Radavičienė, kuri bibliotekos viešnioms pristatė arbatas iš įvairiausių augalų lapų, vaisių ir uogų, rinktų ekologinių ūkio pievose, miškuose ir soduose. 

Nuo seno žinoma, kad arbata sušildo vėsų vakarą ir puikiai atgaivina karštą vasaros dieną, taip pat gali būti vartojama peršalus, sloguojant ar esant kitiems negalavimams. Jos tinka įvairaus amžiaus žmonėms, todėl susirinkusieji ne tik stebėjo parengtą vaizdinį pristatymą apie arbatas, bet ir patys galėjo jos paragauti. 

Renginio dalyvės taip pat pasidalino ir savo patirtimi apie sveikus, jų išbandytus arbatų mišinius. Bibliotekoje suruoštas jaukus pasisėdėjimas su arbata, sausainiais ir šilta nuotaika praskaidrino pagyvenusių žmonių kasdienybę.

GALERIJA