Kūrybinių darbų parodos „Gimtinės peizažas“ pristatymas „Aido“ filiale

2016 10 03

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale suruošti savo kūrybinių darbų parodą panoro Šiaulių rajono Bazilionų mokyklos mokiniai, vadovaujami dailės mokytojos Laimos Perminienės. Spalio 3 d. mokiniai atvyko į savo parodos „Gimtinės peizažas“ pristatymą.

Mokytoja paminėjo, kad jos mokinių darbai skirtingi ir individualūs. Ji palinkėjo vaikams, kad jie jaustųsi artimi, stiprūs ir laimingi savo namuose. Savo darbus pristatė A. Perminaitė, L. Bartkutė ir L. Valiūtė. Šios mergaitės dalyvavo Šiaulių rajono Dailės olimpiadoje ir tapo 1 ir 2 vietos nugalėtojomis. Mokinės, pasitelkusios fantaziją, gimtinės grožį ir namų šilumą mato ne tik katino sapne, bet ir ant stalo garuojančiame arbatinuke. O S. Aušbikavičius savo šeimą pavaizdavo kaip lizdą, pilną paukščiukų. Tai jo broliai ir sesės, greit išskrisiantys savo keliais.

Svečiai buvo supažindinti su biblioteka ir jos teikiamomis paslaugomis. Vaikų viešnagę pasaldinome saldžiomis vaišėmis.

Paroda veiks iki spalio 24 d.