Komiksų centras pakvies išlaisvinti vaizduotę parodoje „Mokykla 2016“

2016 10 03

Šiaulių miesto savivaldybės viešąją biblioteką pasiekė maloni žinia iš Ugdymo plėtotės centro. 2016 m. lapkričio 26 d. biblioteka kviečiama dalyvauti Litexpo parodų centre vyksiančiame svarbiausiame Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginyje - parodoje „Mokykla 2016“ ir bibliotekoms skirtoje erdvėje „Atradimų laboratorija“ pristatyti unikalaus ir vienintelio Lietuvoje Komiksų centro edukacines veiklas.

Komiksų centro veiklos sulaukia didelio susidomėjimo, yra skirtos ugdyti meninius gebėjimus ir asmenines galias, lavinti vaizduotę, individualumą bei kultūrinį sąmoningumą. Užsiėmimo metu lankytojams suteikiamos galimybės susipažinti su komiksų kūrimo eiga, reikalingomis technologijomis bei priemonėmis. Apsilankiusieji „Atradimų laboratorijos“ erdvėje įsikūrusiose Komiksų centro kūrybinėse dirbtuvėse galės patys susikurti savo komiksą: sugeneruoti idėją, ją eskizuoti, skaitmenizuoti, nuspalvinti ir pritaikyti įvairius efektus. Komiksų veiklos kviečia įgauti super galių, išlaisvinti vaizduotę, tapti kūrėju ir leisti laisvalaikį kitaip – inovatyviai ir kūrybiškai.

Bibliotekų erdvėje „Atradimų laboratorija“ taip pat bus tęsiamos bibliotekų metų priemonės, skaitymo skatinimo programos, pristatomi metų knygų rinkimo autoriai, kiti renginiai tema – tyrinėjimas ir kūryba.

Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje Komiksų centras įkurtas vykdant projektą „Komiksų erdvė bibliotekoje“, kuris yra dalinai finansuojamas Lietuvos Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos įgyvendinamo projekto „Bibliotekos pažangai 2“ ir LR Kultūros ministerijos lėšomis.

992bfb955da1230435acbe422d51e93a91eb2ce0