Edukacinis rytmetis „Kiek knygelių, kiek lapelių“ „Aido“ filiale

2016 10 03

Rudeninis lietutis ir vėjas neišgąsdino mažųjų „Aido“ bibliotekos svečių. Rugsėjo 30 d. su puikia nuotaika ir pilni smalsumo į biblioteką atkeliavo lopšelio-darželio „Dainelė“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Kiškučiai“ugdytiniai (auklėtoja B.Juodpusienė).

Mažieji bibliotekos lankytojai jau pažįsta visas raideles,kai kurie jau bando patys skaityti. Vaikučiai kartu su auklėtoja nutarė keliauti į knygų karalystę – biblioteką. Tai pirmoji jų viešnagė „Aido“ filiale,todėl viskas buvo be galo įdomu ir įspūdinga.
Bibliotekininkė L.Švirikienė supažindino su bibliotekos aplinka, su skaitytojo pareigomis,pasakojo, kuo skiriasi biblioteka nuo knygyno. Su vaikučiais kalbėjomės,kaip reikia saugoti ir mylėti knygeles. Įdomiausia mažiesiems buvo skaitykloje,kur gyvena pačios spalvingiausios ir įdomiausios knygelės.Susidomėję visi vartė enciklopedijas,žaislines ir grojančias knygeles. Apžiūrėjo bibliotekoje eksponuojamas parodas.
Pabaigoje darželinukus pakvietėme apsilankyti bibliotekoje kartu su tėveliais ir tapti aktyviais skaitytojais.