Parodos „Rudens miniatiūros“ pristatymas „Aido“ filiale

2016 09 26

Ruduo užburia savo grožiu – linksmina ryškiaspalvis lapų šokis,džiugina kvepiančiais obuoliais pasipuošę sodai, draikosi sidabrinės voratinklių gijos. Šiaulių Dainų progimnazijos PUG ir 1-4 kl. mokiniai surengė parodą „Rudens miniatiūros“. Parodoje eksponuojami 139 kūrybiniai darbeliai.

Tokiu būdu mokiniai nusprendė prisijungti prie rudens kuriamo grožio. Rugsėjo 28 d. „Aido“ bibliotekoje vyko šios parodos atidarymas,kurį organizavo mokytojos S.Jusiuvienė ir S.Vaškevičienė. Į biblioteką rinkosi vaikai,pasipuošę rudeninėmis karūnomis,rankutėse nešdami raudonskruosčius obuolius. Deklamuodami eilėraščius apie rudenį, jie pristatė savo darbus. Renginį pagyvino dainelės,kurias atliko mokyklos dainavimo studija „Gamos garsai“ (vadovė G.Norvaišienė). Kvepiančiais obuoliais buvo vaišinami bibliotekos lankytojai.
Pasigrožėti vaikų darbais kviečiame iki spalio 17 d.