„Varsos" filiale mokinių sukurta pašto ženklų paroda paminėtas Šiaulių miesto gimtadienis

2016 09 26

Simboliškai Šiaulių miesto gimtadienio diena buvo paminėta Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Varsos" filiale, kur vyko baigiamasis bibliotekos iniciatyvos-projekto „Pašto ženklas Šiauliams" renginys.

Veikla pradėta 2016 m. vasario mėn., kai Šiaulių miesto „Rasos“, Gytarių, V. Kudirkos, Gegužių, Zoknių progimnazijų mokiniai buvo susirinkę į Šiaulių profesinio rengimo centrą Buitinių paslaugų skyrių ir kartu su Vizualinės reklamos gamintojo specialybės studentais (mokytojos V. Veriankaitė ir E. Stainaitienė) kūrė pašto ženklą Šiauliams, skirtą Saulės mūšio 780-osioms metinėms paminėti. Renginio metu pristatyta 17 sukurtų pašto ženklų, pasidžiaugta sukurtais darbais, pasveikinti laureatai. Meninę nuotaiką kūrė Armandas  Ozolas, išraiškingai skaitęs S. Gedos  eilėraštį bei mažieji dainorėliai iš „Salduvės“ darželio, atlikę nuotaikingą  kūrinį „Mes - Saulės miesto vaikai".

Aprašymas apie 2016 m. vasario mėn. vykusią veiklą, kūrybinį procesą, kuriant pašto ženklus Šiauliams: