Europos kalbų diena paminėta Skaitytojų aptarnavimo skyriuje

2016 09 26

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skaitytojų aptarnavimo skyriuje Europos kalbų diena pažymėta anglų kalbos pamoka su Specialiojo ugdymo centro mokiniais ir centre praktiką atliekančiomis savanorėmis Katerina ir Magdalena iš Čekijos,  kurios studijuoja Šiaulių universitete pagal Erasmus mainų programą.

Ruošdamiesi Europos kalbų dienai, mokiniai  supiešė piešinius gražiausiam anglų kalbos žodžiui. Piešiniai buvo skirti žodžiams meilė, saulė, katė, mokykla, biblioteka, ačiū. Mokiniai kalbėjo angliškai , rušiškai, čekiškai ir lietuviškai. Studentės iš Čekijos surado panašumų tarp lietuvių ir čekų kalbų. Mokytoja bibliotekai padovanojo knygų anglų kalba, po to visi gėrėme arbatą ir fotografavomės.