Pirmoji pažintis mažiesiems lankytojams su „Šaltinėlio“ biblioteka

2016 09 23

Rugsėjo 22 d.„Šaltinėlio“ biblioteką aplankė „Juventos“ progimnazijos mokiniai - VšĮ „Živilės studija“ lankytojai. Daugelis iš jų - pirmokai, todėl jiems ši išsami pažintis su biblioteka taip pat pirmoji.Mokiniai buvo supažindinti su elektroninio skaitytojo bilieto turėtojams teikiamomis paslaugomis, bibliotekos patalpomis, vaikams skirtomis knygomis.

Labiausiai vaikus sudomino knygų pristatymas: parodėme populiariausias enciklopedijas skirtas vaikams, atradę palyginome didžiausią ir mažiausią vaikišką knygą, pavartėme " grojančias ir dainuojančias", papildytos realybės, 3D ir kitas neįprastas knygas.
Pirmokams rekomendavome pradėti skaityti plonas knygeles dideliu šriftu ar sudėliotas skiemenimis. Dauguma mokinių nutarė tapti mūsų skaitytojais ir įsigyti skaitytojo bilietą. Atsisveikindami vaikai prižadėjo dažnai lankytis bibliotekoje ir skaityti knygas.