„Spindulio“ filiale vyko parodos „Nuotykių šaly su RoaldDahl“ pristatymas

2016 09 23

Šiais metais švenčiamos populiaraus, vaikų mėgstamo norvegų kilmės britų rašytojo RoaldDahl (1916–1990) 100-osios gimimo metinės. Jo knygos yra išleistos 58 kalbomis, visame pasaulyje parduota daugiau nei 200 milijonų šio rašytojo knygų.

RoaldDahl jubiliejinės gimimo metinės paminėtos ir Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filiale. Čia veikia paroda „Nuotykių šaly su RoaldDahl“ , į kurios pristatymą rugsėjo 22 dieną susirinko Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijos 3a klasės mokiniai su mokytoja Asta Karpiuviene.
Vaikams buvo pristatytos visos RoaldDahl parašytos knygos. Pasirodo, mokiniai yra matę bene visas rašytojo knygų ekranizacijas – „Čarlis ir šokolado fabrikas“, „Matilda“, „Raganos“ ir kiti pagal šio rašytojo kūrinius sukurti filmai mėgstami ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų.
Savo žinias apie R. Dahl kūrinius bibliotekos svečiai galėjo pasitikrinti bibliotekininkių paruoštoje viktorinoje. Jos nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiais skanėstais iš „Čarlio šokolado fabriko“. Renginio pabaigoje mokiniai taip pat turėjo galimybę „apsilankyti“ šiame saldžiame fabrike – visi dalyviai buvo pakviesti žiūrėti filmo „Čarlis ir šokolado fabrikas“.

Paroda „Nuotykių šaly su RoaldDahl“ „Spindulio“ filiale veiks iki rugsėjo 30 dienos. Kviečiame apsilankyti!