Parodos ,,Aktyvus laisvalaikis Lieporių parke‘‘ Vaikų literatūros skyriuje atidarymas

2016 09 23

Rugsėjo 20 d. popietę Vaikų literatūros skyriuje rinkosi Šiaulių miesto progimnazijų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai į savo kūrybinių darbų parodos atidarymą. Parodoje dalyvauja ugdytiniai iš 8 švietimo ir ugdymo įstaigų. Mažųjų menininkų amžius nuo 6 iki 11 metų.  Parodoje eksponuojami Lieporių parko erdvių projektavimo plenero metu sukurti darbai. Parodos atidaryme dalyvavo Šiaulių m. administracijos direktoriaus pavaduotoja, architektė Giedrė Mendoza Herrera.

Moksleivių namų vaikų klubo ,,Draugystė‘‘ neformaliojo ugdymo organizatorė Vilma Ptašinskienė papasakojo apie vaikų norą kurti, projektuoti, būti aktyviais miesto piliečiais. Plenero, vykusio Lieporių parke metu, buvo kuriama, eskizuojama, planuojama aplinka, kurioje gyvename. Plenero tema buvo pasirinkta aktualiausia vaikams – žaidimų aikstelės, kuriose vaikai norėtų matyti : fontanus, laipynes, supynes, oro balionus, atrakcionų parkus, baseinus, gamtos pažinimo kampelius.
Plenero dalyviai  piešė net tik Lieporių parką, bet ir kitas Šiaulių miesto moksleivių pamėgtas erdves – Talkšos ežero pakrantę, žaidimų aikšteles ir fontanus.
Renginyje dalyvavusi viešnia iš Šiaulių miesto savivaldybės G. Mendoza Herrera aptarė ir įvertino vaikų darbus, pasidžiaugė, kad vaikai viską pastebi, kuria, svajoja. Architektės ir vaikų nuomonė dėl žaidimų aikštelių sutapo – jos turi būti su lipynėmis ir supynėmis. Vaikai džiaugėsi savo darbų paroda bibliotekoje, klausėsi moksleivių namų pop grupės ,,Poco a Poco‘‘ gitaristo Tomo Drąsučio atliekamų dainų.
Paroda bus eksponuojama iki spalio 10 d. Kviečiame apsilankyti.