Komiksų centre lankėsi Šiaulių miesto gyventojai su judėjimo negalia

2016 10 01

Rugsėjo 28 d. ryte į Komiksų centrą atvyko šiauliečiai, turintys judėjimo negalią. Tai Šiaulių turizmo centro organizuota iniciatyva „ŠIAULIAI VISIEMS“ – EKSKURSIJA ŽMONĖMS SU JUDĖJIMO NEGALIA, organizuota bendradarbiaujant su Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centru.

Mažinant socialinę atskirtį, Pasaulinės turizmo dienos proga šiauliečiams buvo suteikta galimybė aplankyti Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos "Saulės" filiale įkurtą Komiksų centrą. Bibliotekos direktorė I. Žilinskienė svečius supažindino su bibliotekos sistema, su teikiamomis galimybėmis bei paslaugomis. Komiksų centro darbuotojas Tomas Januškevičiaus apsilankiusiems leido patiems išmėginti naujas technologijas piešiant komiksus bei pasirašyti grafinėje planšetėje. Ne vienas apsilankęs prisipažino, kad čia apsilankys dar ne kartą, galbūt pakvies ir savo artimuosius.

Iniciatyvos partneriai: Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centras, UAB „Busturas“, Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka, Šiaulių dailės galerija, Fotografijos muziejus.

 

http://www.regionunaujienos.lt/dar-vienas-siauliu-turizmo-zingsnis-ekskursijos-neigaliesiems/

http://tic.siauliai.lt/turizmo-proverzis-ekskursijos-neigaliesiems/

GALERIJA