Vaikų literatūros skyriuje mamyčių klubo renginys „Mano pirmoji šukuosena“

2016 09 16

Visais laikais gražūs ir vešlūs plaukai buvo moters puošmena. Tačiau, ką daryti, kad plaukai visada atrodytų gražūs ir sveiki, kaip juos prižiūrėti, maitinti ir dažyti.  Į šiuos ir kitus rūpimus klausimus Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje rugsėjo 15 d. susirinkusioms mamytėms papasakojo Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus kirpėja, profesijos mokytoja- metodininkė Jelena Bulygina.

Rūpintis plaukų grožiu būtina nuolat, todėl renginio lankytojos įdėmiai klausėsi patarimų kaip prižiūrėti savo ir vaikučių plaukus, kad jie visuomet spindėtų ir atrodytų nuostabiai, kokias priemones naudoti. J.Bulygina praktiškai pamokė ką daryti, jeigu dukrytė prašo supinti plaukus, o mamytėms trūksta įgūdžių, idėjų. Įdomu buvo stebėti kaip įgudusi kirpėjos ranka greitai, stebint susirinkusioms mamoms ir vaikučiams, sukūrė ilgiems plaukams skirtą šventinę stilingą šukuoseną. Kuriant įvairias šukuosenas į pagalbą kirpėjai buvo pakviestos ir susirinkusios mamytės.
Kirpėja J.Bulygina susitikimo „Mano pirmoji šukuosena“ metu negailėjo įvairiausių patarimų plaukų priežiūros klausimais. Tikimės, kad klubo „Skaitanti mama“ dalyvėms šis susitikimas buvo įdomus ir naudingas, nes kaip plaukai gražūs, regis, ir pasitikėjimo savimi daugiau atsiranda.

Renginys organizuotas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuotą projektą „Didelis mažųjų skaitytojų pasaulis".

GALERIJA