„Spindulio“ bibliotekoje svečiavosi Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos nariai

2016 09 15

Rugsėjo 14 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialas sulaukė svečių iš Šiaulių aklųjų ir silpnaregių skyriaus. Šios sąjungos nariai buvo supažindinti su bibliotekos istorija, veikla, fondu, veikiančiomis parodomis. 

Pastarosios sulaukė itin didelio susidomėjimo. Kiekvienas norėjo apžiūrėti, paliesti parodoje „Skaitau. Kuriu. Vaidinu“ eksponuojamas lėles, pagamintas iš įvairių antrinių žaliavų: stiklinių butelių, popieriaus, medžiagos. Svečiams kilo daug klausimų: kaip pagaminti tokias lėles, kiek laiko užtrunka gamybos procesas ir pan. 

Paroda „Miestas ant saulės delno“ sulaukė taip pat daug dėmesio – bibliotekos svečiai gyrė gražų, originalų parodos pavadinimą, įdėmiai apžiūrėjo kiekvieną parodoje eksponuojamą leidinį ir patys panoro išsamiau susipažinti su knygose aprašoma Šiaulių miesto istorija, „susipažinti“ su miesto garbės piliečiais.

Sielą džiugino ir bibliotekoje eksponuojama Monikos Dovydaitytės kūrybinių darbų paroda „Atgaiva sielai“ – neregintieji lietė iškilius paveikslus, bandė įsivaizduoti, kas juose vaizduojama, kokios spalvos vyrauja.

Bibliotekos lankytojai liko patenkinti turininga viešnage, džiaugėsi apsilankę šiltoje, jaukioje bibliotekoje.

GALERIJA