Šiaulių dienose ieškota komiksų lobių

2016 09 12

Šiaulių miestui švenčiant 780-ąjį jubiliejų, miestas mirgėte mirgėjo nuo įvairiausių veiklų. Rugsėjo 10 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka buvo pakviesta dalyvauti interaktyviosios programos „Skambantis buvaras“ renginyje „Klegėk su vaikais“ ir organizuoti žaidimą „Komiksų lobio paieškos“.

Prie bibliotekos stendo užduotis atlikę vaikai su tėveliais galėjo gauti specialų renginio spaudą. Surinkę po 6 spaudus vaikai buvo apdovanojami prie ženklo #ŠIAULIAI Prisikėlimo aikštėje. „Komiksų lobio paieškos“ skatino atkreipti dėmesį į įdomiausius miesto objektus išsidėsčiusius bulvare. Vaikai turėjo surasti 3 vietose paslėptus kodus, iš kurių reikėjo sudėlioti sakinį „Švęsk Šiaulių gimtadienį“. Tai sėkmingai atlikus laukė užduotis su komiksų herojais bei Donaldo komiksų knygutėmis, kuriose reikėjo surasti atsakymus į pateiktus klausimus.

Viską atlikę šventės dalyviai ne tik gavo specialius spaudus, bet ir komiksų žemėlapio lape iš skirtingų lipdukų (jie buvo gaunami po kiekvienos komiksų užduotėlės atlikimo) sudėliojo šmaikščius komiksus. Džiugu, jog bibliotekos komiksų veiklos susilaukia vis didesnio dėmesio, komiksais pradeda domėtis ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai.